Klimatyzator Lennox GHM09N LA RELAX

Klimatyzator Lennox GHM09N LA  RELAX

Klimatyzator Lennox posiada wmontowany fabrycznie  zestaw pracy całorocznej !

Więcej szczegółów

Obniżka ceny!
3 341,91 zł brutto

3 517,80 zł brutto

(cena obniżona o 5 %)

30 inne produkty z tej samej kategorii:

Klimatyzator naścienny idealnie nadaje się do małych pomieszczeń, w których wymagana jest indywidualna klimatyzacja. Zalecany do zastosowania w małych biurach, budynkach mieszkalnych itp.

Charakterystyka klimatyzatorów naściennych RELAX:

- Wyrażnie wyższy komfort dzięki zaawansowanej technologii: dzięki specjalnie zaprojektowanej konstrukcji i sterowaniu, klimatyzatory posiadają unikalny, dwukierunkowy system wpływu powietrza. Rozwiązanie to gwarantuje szybkie i równomierne podnoszenie lub obniżanie temperatury w całym pomieszczeniu przez co uzyskujemy wyraźnie wyższy komfort.

- Nierdzewna obudowa agregatu: obudowa jednostki zewnętrznej wykonana jest z ocynkowanej i lakierowanej blachy stalowej, co czyni ją odporną na warunki atmosferyczne.

- Łatwe czyszczenie panelu czołowego: prostu demontaż panelu czołowego jednostki wewnętrznej umożliwia dokładne jego umycie.

- Osłona zaworów serwisowych: praktyczna osłona zaworów serwisowych zabezpiecza je przed mechanicznym uszkodzeniem.

- Funkcja Auto-Restartu: w przypadku przerwy w dopływie energii klimatyzator zapamiętuje bieżace ustawienia i przywraca je automatycznie po wznowieniu enerii.

- Funckcja szybkiego schładzania: pozwala na szybkie schłodzenie temperatury w pomieszczeniu (opcja).

- Tryb pracy nocnej: klimatyzator będzie automatycznie podnosil (chłodzenie) lub obniżał (grzanie) temperaturę w pomieszczeniu o +-2oC. Funkcja ta zapewnia utrzymanie komfortowej temperatury i oszczędność energii.

- R410A to ekologiczny czynnik chłodniczy: w celu ochrony środowiska w klimatyzatorach firmy LENNOX zastosowany został nowy, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R410A.

- Dwukierunkowy nawiew powietrza: dzięki specjalnej konstrukcji żaluzjii sterowaniu urządzenia posiadają unikalny dwukierunkowy system nawiewu.

- System cichego przepływu powietrza.

- Zestaw do pracy w niskich temperaturach: zapewnia poprawną pracę urządzenia w trybie chłodzenia przy temp. otoczenia do -15oC.

- Skuteczny system filtracji: - aktywny filtr węglowy, eliminuje pewne rodzaje zapachów; - filtr elektrostatyczny, przez wytworzenie specjalnego pola przyciąga małe cząsteczki kurzu i dymu.
Zaawansowana technologia produkcji, wysokiej jakości podzespoły i materiały, unikalne rozwiązania konstrukcyjne oraz nowoczesny wygląd jednostek wewnętrznych powodują, że klimatyzatory Komfortu LENNOX posiadają doskonale parametry techniczne i jakościowe.
Wysoka efektywność energetyczna RELAX.
Większość modeli klimatyzatorów LENNOX mieści się w klasie energetycznej "A". Dzięki zastosowaniu odpowiednio wydajnych sprężarek, współczynnik EER kwalifikuje urządzenia do klasy Eurovent "A" powyżej 3,2 W/W w znacznym stopniu redukując zużycie energii elektrycznej.
W klimatyzatorach komfortu LENNOX zastosowano nowy i bardzo efektywny system filtrów, który zapewnia wyraźnie zdrowszy klimat w pomieszczeniu.

 

Wydajność:

  chłodzenie 2,64 Kw

  grzanie 3,22 Kw

Poziom głośności :

  jednostka wewnętrzna 32 db.

  jednostka zewnętrzna 50 db.

Zasilanie 230 V

Producenci

Dostawcy

Ostatnio przeglądane